Junior Club

İkili öğretim sistemine uygun olarak hazırlanmış iki farklı seans bulunmaktadır;


Okuldan Önce Junior Grubu

6-8, 9-11, 12-16 yaş aralığına göre oluşturulan 7-10 kişilik sınıflarda ikili öğretim sistemine uygunluk sağlaması için ders saatlerinin özellikle belirlendiği programdır. Hafta içi sabah üç gün 10.00 – 12.20 saatleri arasında günde üç ders saatinden oluşan programda her bir kur toplam 60 ders saatinden oluşmaktadır. Gruplar öğrencilerin İngilizce seviyelerine ve hedeflerine göre oluşturulur. Gruplar küçük olduğu için her öğrenciyle özel olarak birebir ilgilenilebilir, herkesin eksiklikleri, beklentileri karşılanabilir.  Tecrübeli yabancı ve Türk eğitmenlerle işlenecek olan derslerde belirli aralıklarla yapılan sınavlar sayesinde gelişim takibi ve değerlendirmesi yapılır. Öğrencilerimiz okulumuzun sunduğu tüm ücretsiz hizmetlerden faydalanabilirler.


Okuldan Sonra Junior Grubu

6-8, 9-11, 12-15 yaş aralığına göre oluşturulan 7-10 kişilik sınıflarda ikili öğretim sistemine uygunluk sağlaması için ders saatlerinin özellikle belirlendiği bir diğer programdır. Hafta içi öğleden sonra üç gün 14.00 – 16.20 saatleri arasında günde üç ders saatinden oluşan programda her bir kur 60 ders saatinden oluşmaktadır. Gruplar öğrencilerin İngilizce seviyelerine, tarzlarına ve hedeflerine göre oluşturulur. Gruplar küçük olduğu için her öğrenciyle özel olarak birebir ilgilenilebilir, herkesin eksiklikleri, beklentileri karşılanabilir.  Tecrübeli yabancı ve Türk eğitmenlerle işlenecek olan derslerde belirli aralıklarla yapılan sınavlar sayesinde gelişim takibi ve değerlendirmesi yapılır. Öğrencilerimiz okulumuzun sunduğu tüm ücretsiz hizmetlerden faydalanabilirler. 


Hafta Sonu Junior Grubu

6-8, 9-11, 12-15 yaş aralığına göre oluşturulan 7-10 kişilik sınıflarda Cumartesi ve Pazar günleri 10.00 – 13.10 saatleri arasında günde dört ders saatinden oluşan  standart programda her bir kur 60 ders saatinden oluşmaktadır. Hafta Sonu Junior Grubumuzda Standart İngilizce grup ders paketinin yanı sıra İngilizce yaratıcı drama dersi destekli programı da tercih edebilirsiniz. Yaratıcı drama destekli programda standart programa ek olarak haftada bir ders İngilizce yaratıcı drama çalışmaları yapılarak interaktif bir eğitim metodu olan dramayla İngilizce eğitimini birleştirebilirsiniz. Tecrübeli yabancı ve Türk eğitmenlerle işlenecek olan derslerde belirli aralıklarla yapılan sınavlar sayesinde gelişim takibi ve değerlendirmesi yapılır. Öğrencilerimiz okulumuzun sunduğu tüm ücretsiz hizmetlerden faydalanabilirler.

 
 
 
 
  Netbil Eğitim Programları
   
    Netbil Ödev Evi
   
    İngilizce Eğitimleri
 
 

Özel Eğitim Programları

Junior Club
Senior Club
Conversation Club
Writing Club
Sınav İngilizcesi Programları
Yetişkinler İçin İngilizce Eğitim Programı
VIP English
Mülakat Eğitimleri
Yurtdışı Yaz Kampı
Mesleki İngilizce

 
    Akıl ve Zeka Oyunları Akademisi
   
    Koçluk Hizmetleri
   
    Hızlı Okuma & Güzel Konuşma
   
    Hakkımızda
   
    İletişim
   
   
 
 
 
PROGRAMLAR
 
Netbil Eğitim Programları
Netbil Ödev Evi
İngilizce Eğitimleri
Akıl & Zeka Oyunları
Koçluk Hizmetleri
Hızlı Okuma & Güzel Konuşma
 
NETBİL HAKKINDA
 
Netbil Kimdir
Mezunlarımız
Çözüm Ortaklarımız
Vizyon & Misyon
Eğitmenler
Netbil Metodolojisi
 
İLETİŞİM

İstasyon Caddesi No:16 B Blok
16040 Yeşilyurt, Istanbul
 (0212) 662 02 36  
  iletisim@netibilegitim.com.tr  
Netbil Eğitim ve Danışmanlık / Her Hakkı Saklıdır © 2013 Designed by AklimdakiTasarım